Informacje o pracowniku:

mgr inż. Rafał Jakubowski

  • Jednostka macierzysta: Wydział Elektryczny
    Instytut Sterowania i Elektroniki Przemysłowej
    Zakład Napędu Elektrycznego
  • Stanowisko: Wykładowca

Informacje kontaktowe:

  • E-mail:rafal.jakubowski@ee.pw.edu.pl
  • Telefon: +48 22 234 74 59 
  • Pokój BPK pok.17 
  • Strona www: http://www.ime.pw.edu.pl/zme/ 
  • Adres korespondencyjny:
    ISEP - Rafał Jakubowski
    ul. Koszykowa 75
    00-662 Warszawa

Konsultacje w 2019Z:

  • Środa, w godzinach: 13:15 - 15:00, Pod Kominem pokój 17
          w okresie 1.10.2019 - 21.02.2020 , na studiach stacjonarnych (zapisy niewymagane )
  • Sobota, w godzinach: 10:40 - 11:25, Pod Kominem pokój 17
          w okresie 1.10.2019 - 21.02.2020 , na studiach niestacjonarnych (wymagane zapisy - na najbliższy termin zajęte 0 zgłoszenia z dostępnych 3, zgłoszenia minimum 12 godzin przed terminem )

Przedmioty prowadzone w semestrze 2019Z:

Plan na studiach stacjonarnych w semestrze 2019Z:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:15-09:00
09:15-10:00
10:15-11:00
Proj. 1DE2259:A - Projektowanie maszyn i urządzeń elektrycznych GR4, II połowa sem., PK LAB KOMP
1DE2259:A - Projektowanie maszyn i urządzeń elektrycznych GR4, I połowa sem., PK 11
11:15-12:00
12:15-13:00
Lab. 1DE1529:A - Maszyny elektryczne lab GR4, PK LAB-HALA
Lab. 1DA1517:A - Electrical Machines lab GR1, PK LAB-HALA
13:15-14:00
Konsultacje 13:15-15:00 w okresie 1.10.2019 - 21.02.2020 (zapisy niewymagane) , w sali PK 17
14:15-15:00
Lab. 1DE1529:A - Maszyny elektryczne lab GR2, PK LAB-HALA
Lab. 1DA1517:A - Electrical Machines lab GR2, PK LAB-HALA
15:15-16:00
16:15-17:00

Plan na studiach niestacjonarnych w semestrze 2019Z:

Piątek
15:20-16:05
16:10-16:55
17:00-17:45
17:50-18:35
18:40-19:25
19:30-20:15
Sobota Niedziela
08:10-08:55
09:00-09:45
09:50-10:35
10:40-11:25
Konsultacje 10:40-11:25 w okresie 1.10.2019 - 21.02.2020 (wymagane zapisy) , w sali PK 17
11:30-12:15
2ZE2383:A - Konstruowanie maszyn i urządzeń elektrycznych 2 GR4, Cykl inny, PK 11
Proj. 2ZE2383:A - Konstruowanie maszyn i urządzeń elektrycznych 2 GR4, Cykl inny, PK 11
12:20-13:05
13:10-13:55
14:00-14:45
Lab. 1ZE1517:A - Maszyny elektryczne lab GR1, wszystkie zjazdy, PK LAB-HALA
14:50-15:35
15:40-16:25
16:30-17:15
Lab. 1ZE1517:A - Maszyny elektryczne lab GR2, wszystkie zjazdy, PK LAB-HALA
17:20-18:05
18:10-18:55
19:00-19:45
Lab. 1ZE2102:A - Elektromechaniczne systemy napędowe GR1, GR2, GR3, GR4, GR5, GR6, GR7, pierwsza połowa zjazdów, termin dla studentów sem. 3 powtarzających przedmiot, PK LAB-HALA
19:50-20:35

Dostępne propozycje tematów prac dyplomowych i projektów:

Powrót