Informacje o pracowniku:

doc. dr inż. Wojciech Urbański

  • Jednostka macierzysta: Wydział Elektryczny
    Instytut Sterowania i Elektroniki Przemysłowej
    Zakład Napędu Elektrycznego
  • Stanowisko: Docent

Informacje kontaktowe:

  • E-mail:wojciech.urbanski@ee.pw.edu.pl
  • Telefon: +48 22 234 7436 
  • Pokój BPK pok. 20 
  • Strona www: http://www.ime.pw.edu.pl/zme 
  • Adres korespondencyjny:
    ISEP - Wojciech Urbański
    ul. Koszykowa 75
    00-662 Warszawa

Konsultacje w 2019Z:

  • Poniedziałek, w godzinach: 08:00 - 10:00, Gmach Główny PW pokój 216
          w okresie 1.10.2019 - 21.02.2020 Konsultuję także postępy prac dyplomowych i projektowych,Dodatkowe konsultacje, także w soboty i niedziele - po wcześniejszym zgłoszeniu w dziekanacie ds. studenckich - gab. 216 GG., na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych (zapisy niewymagane )
  • Środa, w godzinach: 07:00 - 09:00, Gmach Główny PW pokój 216
          w okresie 1.10.2019 - 21.02.2020 Konsultuję także postępy prac dyplomowych i projektowych,Dodatkowe konsultacje, także w soboty i niedziele - po wcześniejszym zgłoszeniu w dziekanacie ds. studenckich - gab. 216 GG., na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych (zapisy niewymagane )

Przedmioty prowadzone w semestrze 2019Z:

  • 1. 1ZE1517 - Maszyny elektryczne lab Laboratoria, Niedziela 11:30-13:55, Sala: PK LAB-HALA
  • Laboratoria, Poniedziałek 14:15-16:00, Sala: PK LAB-HALA
  • Laboratoria, Poniedziałek 18:15-20:00, Sala: PK LAB-HALA
  • Laboratoria, Poniedziałek 12:15-14:00, Sala: PK LAB-HALA
  • 2. 1DE2283 - Maszyny w energetyce i transporcie Wykład, Wtorek 12:15-14:00, Sala: PK 11
  • 3. 1DE1737 - Zarządzanie systemami jakości Wykład, Wtorek 14:15-16:00, Sala: PK 11
  • Projekt, Wtorek 14:15-16:00, Sala: PK 11

Plan na studiach stacjonarnych w semestrze 2019Z:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
07:15-08:00
Konsultacje 8:00-10:00 w okresie 1.10.2019 - 21.02.2020 (zapisy niewymagane) Konsultuję także postępy prac dyplomowych i projektowych,Dodatkowe konsultacje, także w soboty i niedziele - po wcześniejszym zgłoszeniu w dziekanacie ds. studenckich - gab. 216 GG., w sali GG 216
08:15-09:00
RW Posiedzenie Rady Wydziału nr XXXI/2016-2020 w dniu 23.10.2019 w godzinach 09:00 - 12:00, w sali konferencyjnej nr 4 w Gmachu Starej Kotłowni
09:15-10:00
10:15-11:00
11:15-12:00
12:15-13:00
Lab. 1DE1529:A - Maszyny elektryczne lab GR4, PK LAB-HALA
1DE2283:A - Maszyny w energetyce i transporcie GR4, II połowa sem., PK 11
13:15-14:00
14:15-15:00
Lab. 1DE1529:A - Maszyny elektryczne lab GR2, PK LAB-HALA
Proj. 1DE1737:A - Zarządzanie systemami jakości GR4, II połowa sem., PK 11
1DE1737:A - Zarządzanie systemami jakości GR4, I połowa sem., PK 11
15:15-16:00
16:15-17:00
17:15-18:00
18:15-19:00
Lab. 1DE1529:A - Maszyny elektryczne lab GR1, GR2, GR3, GR4, PK LAB-HALA
19:15-20:00

Plan na studiach niestacjonarnych w semestrze 2019Z:

Piątek
15:20-16:05
16:10-16:55
17:00-17:45
17:50-18:35
18:40-19:25
19:30-20:15
Sobota Niedziela
07:20-08:05
08:10-08:55
09:00-09:45
09:50-10:35
10:40-11:25
11:30-12:15
Lab. 1ZE1517:A - Maszyny elektryczne lab GR3, wszystkie zjazdy, PK LAB-HALA
12:20-13:05
13:10-13:55

Obronione prace dyplomowe i projekty:

Powrót