Informacje o pracowniku:

dr inż. Tomasz Kisielewicz

  • Jednostka macierzysta: Wydział Elektryczny
    Instytut Elektrotechniki Teoretycznej i Systemów Informacyjno-Pomiarowych
    Zakład Wysokich Napięć i Kompatybilności Elektromagnetycznej
  • Stanowisko: Adiunkt

Informacje kontaktowe:

  • E-mail:t.kisielewicz@ee.pw.edu.pl
  • Telefon: 22 234 75 59 
  • Pokój GE 108 
  • Strona www:  
  • Adres korespondencyjny:
    IETiSIP - Tomasz Kisielewicz
    ul. Koszykowa 75 / GE 216
    00-662 Warszawa

Nota biograficzna, profil działalności:

Ochrona odgromowa, kompatybilność elektromagnetyczna, bezpieczeństwo urządzeń elektrycznych i elektronicznych, zarządzanie ryzykiem.


Konsultacje w 2017Z:

  • Piątek, w godzinach: 11:15 - 12:00, Gmach Elektrotechniki pokój 108
          w okresie 1.10.2017 - 28.01.2018 , na studiach stacjonarnych (zapisy niewymagane )

Przedmioty prowadzone w semestrze 2017Z:

Plan na studiach stacjonarnych w semestrze 2017Z:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:15-09:00
1DA1105:A - Electrical Material Technology GR1, GR2, I połowa sem., SK 107a
Lab. 1DA1512:A - Electromagnetic Compatibility GR1, GR2, II połowa sem., Additional term for Erasmus students, GE-b 109
Lab. 1DE1511:A - Kompatybilność elektromagnetyczna GR4, I połowa sem., Cała grupa, GE-b 109
09:15-10:00
10:15-11:00
Lab. 1DA1509:A - High Voltage Technology lab GR1, GR2, (additional term), GE-b 104
11:15-12:00
Konsultacje 11:15-12:00 w okresie 1.10.2017 - 28.01.2018 (zapisy niewymagane) , w sali GE-b 108
12:15-13:00
Lab. 1DA1512:A - Electromagnetic Compatibility GR1, II połowa sem., GE-b 109
Proj. 1DE2292:A - Modelowanie procesów przejściowych GR8, SK 103
Lab. 1DA1509:A - High Voltage Technology lab GR1, GR2, GE-b 104
13:15-14:00
14:15-15:00
Lab. 1DA1512:A - Electromagnetic Compatibility GR2, II połowa sem., GE-b 109
1DE2292:A - Modelowanie procesów przejściowych GR8, I połowa sem., GE-b 105
15:15-16:00
16:15-17:00

Plan na studiach niestacjonarnych w semestrze 2017Z:

Piątek
15:20-16:05
16:10-16:55
17:00-17:45
17:50-18:35
18:40-19:25
19:30-20:15
Sobota Niedziela
08:10-08:55
09:00-09:45
09:50-10:35
10:40-11:25
11:30-12:15
12:20-13:05
13:10-13:55
Powrót