Published: 18.09.2024, Published to: 1.01.2025

(polish only) Oferta pracy w firmie: Hitmark sp. z o.o. - Konstruktor Elektryk

Przedsiębiorstwo / instytucja: Hitmark sp. z o.o.

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
ul. Platynowa 3
05-090 Wypędy

Strona WWW:

KRS:
0000237982

Nazwa stanowiska:
Konstruktor Elektryk

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i konstruowanie instalacji elektrycznych zgodnie z normami technicznymi i wymaganiami klienta. Zakres obowiązków obejmuje opracowanie dokumentacji technicznej, udział w procesie testowania oraz współpracę z innymi działami w firmie.

Wymagania:
- Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki.
- Uprawnienia energetyczne G1.
- Znajomość oprogramowania EPlan

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
Bezterminowo

Dodatkowe informacje:
Hitmark Robotics to firma specjalizująca się w automatyzacji przemysłowej oraz integracji robotów Fanuc i systemów mechatronicznych.

Sposób aplikacji:
tdeptula@hitmark.pl

Osoba kontaktowa:
Tobiasz Deptuła

Termin ważności ogłoszenia:
31.12.2024

Last modified: 18.09.2024 13:50 by Katarzyna Szmurło.