Data publikacji: 22.05.2024, Opublikowane do: 18.06.2024

Oferta pracy w firmie: Ramboll Polska Sp. z o. o. - Rysownicy CAD do zakresu elektrycznego na projekt Morskiej Energetyki Wiatrowej

Przedsiębiorstwo / instytucja: Ramboll Polska Sp. z o. o.

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7, 02-366 Warszawa

Strona WWW:

KRS:
0000029189

Nazwa stanowiska:
Rysownicy CAD do zakresu elektrycznego na projekt Morskiej Energetyki Wiatrowej

Opis stanowiska:
Rysownik CAD do zakresu elektrycznego

Rozpoczęcie prac: II poł. czerwca 2024 (prace będą trwały do kwietnia 2025)

Twój zakres obowiązków
Głównym zakresem obowiązków jest wykonywanie rysunków technicznych CAD z zakresu elektrycznego.

Oferujemy
• Udział w prestiżowym projekcie budowy morskiej farmy wiatrowej.
• Pracę w globalnym zespole, w międzynarodowym środowisku pod okiem najlepszych projektantów i specjalistów w tematyce

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
• Umiejętność wykonywania rysunków technicznych CAD
• Dobre umiejętności komunikacyjne i piśmienne
• Dobra znajomość MS Office, MS Excel i PowerPoint
• Umiejętność pracy w zespole, wysoka motywacja pracy
• Bądź sumienny, skoncentrowany i zorientowany na szczegóły.

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:

Dodatkowe informacje:
Ramboll Polska Sp. z o.o. (Duńska Grupa RAMBOLL)

O nas
Ramboll to wiodąca firma inżynieryjno-doradcza obecna w 37 krajach i zatrudniająca ponad 18 000 pracowników.
Ramboll jest liderem w rozwiązywaniu problemów zielonej transformacji i oferuje kompleksowe podejście do energetyki, wspierając zrównoważony rozwój. Dzięki blisko 1700 ekspertom z sektora energetycznego w 15 krajach, obejmującym pełny zakres technologii i wszystkie elementy, od produkcji i przesyłu po dystrybucję, planujemy, projektujemy i wdrażamy rozwiązania energetyczne na całym świecie.
Ramboll jest światowym liderem w zakresie projektowania i doradztwa w branży morskiej energetyki wiatrowej, będąc obecnym na wszystkich rynkach, gdzie rozwijana jest energetyka offshore.
W Polsce działamy od 30 lat na rynku. Na potrzeby każdego projektu tworzymy dedykowany zespół ekspertów, w tym również z udziałem ekspertów zagranicznych, których zadaniem jest opracowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych, korzystnych dla Klienta, środowiska naturalnego oraz społeczeństwa. Jesteśmy otwarci na rekrutacje młodych inżynierów (w tym studentów), chcących rozwinąć swoje kompetencje na realizowanych przez nas projektach w energetyce offshore w Polsce i na świecie.

Rekrutacja na stanowiska
Szukasz ciekawych wyzwań w świecie Morskiej Energetyki Wiatrowej? Już dziś masz szansę pracy na prestiżowym projekcie budowy morskiej farmy wiatrowej. Naszą współpracę zaczynamy od dedykowanego projektu na czas od 3 do 6 miesięcy z możliwością kontynuacji.
Praca hybrydowa, biuro w Warszawie/ Gdyni.

Poszukujemy studentów – mile widziane po 3-4 roku studiów o poszczególnych profilach

Sposób aplikacji:

Osoba kontaktowa:
Maria Wójcik

Termin ważności ogłoszenia:
17.06.2024

Ostatnia modyfikacja: 22.05.2024 23:05 przez Katarzyna Szmurło.