Data publikacji: 28.08.2024, Opublikowane do: 1.10.2024

Oferta pracy w firmie: Torprojekt Sp. z o.o. - asystent projektanta sieci i instalacji elektrycznych

Przedsiębiorstwo / instytucja: Torprojekt Sp. z o.o.

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
Torprojekt Sp. z o. o.
ul. Gniewkowska 1
01-253 Warszawa

Strona WWW:
torprojekt.pl

KRS:
0000324650

Nazwa stanowiska:
asystent projektanta sieci i instalacji elektrycznych

Opis stanowiska:
Zakres obowiązków
• Wykonywanie projektów sieci i instalacji elektrycznych pod kierunkiem i nadzorem projektanta.
• Udział w uzgadnianiu ze zleceniodawcą założeń projektowych i rozwiązań.
• Współpraca z zespołem projektowym i wykonawczym.
• Dbanie o jakość i terminowość wykonywanych projektów.

Oczekiwania:
• Umiejętność organizacji pracy własnej,
• Min. studia I stopnia kierunków, elektrotechnika, ewentualnie energetyka
• Znajomość programów AutoCAD, MS Office
• Mile widziana znajomość programu Dialux
• Sumienność, punktualność i dokładność przy wykonywaniu zadań
• Chęć do nauki i rozwoju

W zamian oferujemy
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (lub inne formy współpracy do uzgodnienia)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju w doświadczonym zespole przy realizacji ciekawych projektów
• Miłą i koleżeńską atmosferę

Wymagania:
b/t

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:

Dodatkowe informacje:

Sposób aplikacji: Zgłoszenia prosimy kierować na adres email: torprojekt@torprojekt.pl oraz bogdan.kaminski@torprojekt.pl

Osoba kontaktowa: Bogdan Kamiński

Termin ważności ogłoszenia: 30.09.2024

Załączone pliki:

1. Katarzyna Szmurło, 28.08.2024 09:26

Ostatnia modyfikacja: 28.08.2024 09:26 przez Katarzyna Szmurło.