Data publikacji: 25.06.2024, Opublikowane do: 1.10.2024

Oferta pracy w firmie: Formaster S.A. - specjalista w dziale BR w zakresie nowoczesnych urządzeń

Przedsiębiorstwo / instytucja: Formaster S.A.

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
ul. Fabryczna 24,
25-818 Kielce
NIP 9590122245

Strona WWW:
www.formaster.com

KRS:
0000080942

Nazwa stanowiska:
specjalista w dziale BR w zakresie nowoczesnych urządzeń

Opis stanowiska:
Twoje zadania:
•         Udział w rozwoju innowacyjnych technologii, procesów technologicznych i nowych produktów.
•         Współpraca z jednostkami badawczymi, ośrodkami naukowymi, kontrahentami oraz innymi działami firmy
•         Udział w badaniach, testach, walidacji nowych produktów.
•         Poszukiwanie nowych technologii i rozwiązań.
•         Udział w tworzeniu zaplecza sprzętowego na potrzeby badawczo-rozwojowe.
•         Udział w opracowywaniu koncepcji technologicznych. Wsparcie analityczne dla wszystkich procesów związanych z planowaniem i projektowaniem zasobów technicznych do realizacji produkcji masowej wdrożonych produktów.
•         Współpraca z działem konstrukcyjnym w trakcie wprowadzania nowego produktu oraz udział w jego ewaluacji, proponowanie unowocześnień, nowych rozwiązań.
•         Opracowywanie metodyki badań i działań rozwojowych.
•         Opracowywanie dokumentacji technologiczno-badawczej.
•         Udział w procesach wdrażania i ochrony patentowej wynalazków.
•         Udział w projektowaniu i wykonywaniu prototypów i produktów końcowych.
•         Opracowywanie koncepcji projektowej nowoczesnych systemów ogrzewania budynków systemów dostarczania ciepłej wody użytkowej oraz systemów powiązanych, bazujących na wdrożonych produktach.
• Komunikacja z potencjalnymi odbiorcami produktu, a także ustalanie z nim celów projektu oraz konkretnych założeń.
Obecne zadania będą ukierunkowane na zagadnienia z zakresu termodynamiki, technologii innowacyjnych elementów grzejnych, zaawansowanych urządzeń AGD, oraz zagadnień technologicznych z tym związanych,
Ponieważ jesteśmy przekonani, iż satysfakcja z osiągniętych celów, realizacja własnych ambicji oraz możliwość łączenia osobistych zainteresowań z pracą zawodową przynosi wymierne korzyści, staramy się budować zespoły ludzi, których predyspozycje, kwalifikacja i umiejętności optymalnie korespondują z powierzonymi zadaniami. Jednocześnie jasno precyzujemy obowiązki.

Wymagania:
Czego oczekujemy:
Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane dziedziny związane z: fizyka techniczna, ogrzewnictwo, termodynamika, energetyka budynków lub pokrewne).
•         Wiedza techniczna w zakresie domowych systemów grzewczych, zagadnień związanych z charakterystyką energetyczną budynków
•         Język angielski – w zakresie rozumienia dokumentacji technicznych.
•         Podstawowa wiedza w zakresie instalacji elektrycznych, elektroniki oraz urządzeń niskonapięciowych.
•         Umiejętność pracy zespołowej w środowisku interdyscyplinarnym
•         Otwartość na niestandardowe rozwiązania
•         Duża samodzielność w organizacji pracy

Mile widziane
• Znajomość SolidWorks, Eplan,
• Doświadczenie w pracy przy wdrażaniu nowych produktów, instalacji elektrycznych oraz urządzeń niskonapięciowych,
• umiejętności konstruktorskie
Co oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• szkolenie wdrożeniowe na stanowisku pracy
• pakiet medyczny i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• dobrą organizację pracy
• perspektywiczny i rozwojowy system wynagrodzeń
• umowa o pracę na pełny etat/ kontrakt B2B
• praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
• parking dla pracowników

Aplikując na to stanowisko potwierdzasz zapoznanie się z klauzulą informacyjną.
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Formaster S.A. z siedzibą w Kielcach (25-818), ul. Fabryczna 24. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku dobrowolnej zgody – także w celach niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. W zakresie danych przetwarzanych na podstawie zgody lub na podstawie umowy przysługuje Panu/Pani także prawo do przenoszenia danych. Ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się kontaktować pod adresem: rodo@formaster.com. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji można uzyskać pod adresem http://formaster.com/klauzula-informacyjna/

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)  wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formaster S.A. danych osobowych zawartych w moim CV w zakresie wykraczającym poza art. 221 Kodeksu pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

dobrowolnie
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zgadzam się na przetwarzanie przez Formaster S.A. danych osobowych zawartych w moim CV dla celów przyszłych rekrutacji.

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:

Dodatkowe informacje:
rekrutacja@formaster.com

Sposób aplikacji:
Joanna Żabczak

Osoba kontaktowa:
3 miesiące

Termin ważności ogłoszenia: 30.09.2024

Ostatnia modyfikacja: 25.06.2024 09:32 przez Katarzyna Szmurło.