Data publikacji: 10.06.2024, Opublikowane do: 1.08.2024

Oferta pracy w firmie: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - Młodszy Analityk ds. analiz stabilności i jakości energii (k/m)​

Przedsiębiorstwo / instytucja: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
Warszawska 165, 05-520 Konstancin-Jeziorna

Strona WWW:

KRS:

Nazwa stanowiska:
Młodszy Analityk ds. analiz stabilności i jakości energii (k/m)​

Opis stanowiska:
przygotowywanie modeli statycznych i dynamicznych do badania stabilności systemu elektroenergetycznego
przygotowywanie modeli do analiz harmonicznych w systemach elektroenergetycznych
przygotowywanie skryptów automatyzujących wykonywanie symulacji oraz przetwarzanie otrzymywanych wyników

Wymagania:
wyższe techniczne (kierunek: elektrotechnika, energetyka, automatyka) lub co najmniej student/ka ostatniego roku studiów magisterskich
znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
wiedza ogólna z zakresu funkcjonowania sektora energetycznego
zaawansowana znajomość pakietu MS Office
umiejętność organizacji i planowania czasu pracy
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

praktyka/staż zawodowy na studiach magisterskich oraz realizacja pracy magisterskiej w zakresie symulacji dynamicznych w systemach elektroenergetycznych
znajomość środowisk symulacyjnych w zakresie systemów elektroenergetycznych, np. PowerFactory lub PSCAD​
umiejętność pisania skryptów/programów np. Python lub Matlab

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:

Dodatkowe informacje:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia

Sposób aplikacji:

Osoba kontaktowa:
Adrian

Termin ważności ogłoszenia:
31.07.2024

Ostatnia modyfikacja: 10.06.2024 21:32 przez Katarzyna Szmurło.