Published: 23.07.2024, Published to: 1.10.2024

(polish only) Oferta praktyk w firmie: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - Starszy Specjalista ds. prawa energetycznego (k/m)

Przedsiębiorstwo / instytucja: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Rodzaj oferty:
Oferta praktyk

Adres:
Warszawska 165, 05-520 Konstancin-Jeziorna
22 242 26 00

Strona WWW:

KRS:

Nazwa stanowiska:
Starszy Specjalista ds. prawa energetycznego (k/m)

Opis stanowiska:
weryfikacja wniosków o określenie warunków przyłączenia do sieci przesyłowej pod kątem formalno-prawnym
przygotowywanie projektów umów o przyłączenie do sieci przesyłowej
przygotowywanie projektów odmów przyłączenia do sieci
udział w sprawach związanych z postępowaniami przed sądami, URE i UOKiK w zakresie związanym z przyłączaniem
udział w pracach związanych z weryfikacją podstaw naliczenia kar umownych wynikających z umów o przyłączenie
udział w pracach związanych ze zmianą regulacji prawnych w obszarze przyłączeń

Wymagania:
wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, elektroenergetyka, energetyka, elektrotechnika lub pokrewne)
co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze
umiejętność stosowania i interpretacji aktów normatywnych oraz obowiązujących przepisów w zakresie realizowanych zadań
znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
bardzo dobra znajomość MS Office
umiejętność organizacji i planowania czasu pracy
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:

Dodatkowe informacje:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia

Sposób aplikacji:

Osoba kontaktowa:
ADRIAN CIOS

Termin ważności ogłoszenia: 30.09.2024

Last modified: 23.07.2024 12:36 by Katarzyna Szmurło.