Data publikacji: 7.08.2024, Opublikowane do: 1.11.2024

Oferta pracy w firmie: MIMATECH 1 SP. Z O. O. - Inżynier budowy

Przedsiębiorstwo / instytucja: MIMATECH 1 SP. Z O. O.

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
ul. Lustrzana 26A
01-342 Warszawa

Strona WWW:

KRS:
0000958639

Nazwa stanowiska:
Inżynier budowy

Opis stanowiska:
MIMATECH 1 Sp. z o.o. to spółka specjalizująca się w projektowaniu i realizacji projektów z zakresu branży elektrycznej i teletechnicznej.
Świadczymy usługi dla klientów instytucjonalnych oraz komercyjnych.
Oferujemy pracę w zgranym, młodym zespole. Szukamy osoby otwartej, pozytywnej, chętnej do działania :)

• analiza dokumentacji projektowej i wymagań technicznych
• sporządzanie przedmiarów robót na podstawie dokumentacji projektowej/wytycznych technicznych
• wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców
• analiza ofert oraz kontakt z dostawcami/podwykonawcami
• bieżąca weryfikacja postępu prac na budowie wraz z raportowaniem do Kierownika Projektu
• nadzór nad pracami sił własnych oraz podwykonawców (wraz z weryfikacją przestrzegania zasad BHP)
• zamawianie materiałów, kontakt z hurtownią
• sporządzanie dokumentacji warsztatowej i powykonawczej
• uczestnictwo w wizjach lokalnych

Wymagania:
• Znajomość pakietu Office
• Znajomość programu AutoCAD
• Ogólna wiedza z zakresu systemów i urządzeń teletechnicznych oraz elektrycznych

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
do ustalenia

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość poszerzania wiedzy z zakresu instalacji elektrycznych wraz z uzyskaniem niezbędnego doświadczenia do uprawnień budowlanych
• szkolenia branżowe
• przyjacielską i domową atmosferę
• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania

Sposób aplikacji:
m.lewczuk@mimatech.pl

Osoba kontaktowa:
Michał Lewczuk
511777559

Termin ważności ogłoszenia:
30.10.2024

Ostatnia modyfikacja: 7.08.2024 13:47 przez Katarzyna Szmurło.