Data publikacji: 20.08.2024, Opublikowane do: 2.10.2024

Oferta płatnych praktyk w firmie: Festo Sp. z o. o. - Stażysta / Stażystka w dziale Festo Experience Center

Przedsiębiorstwo / instytucja: Festo Sp. z o. o.

Rodzaj oferty:
Oferta płatnych praktyk

Adres:
Maciej.Rogas@festo.com

Strona WWW:

KRS:
0000125918

Nazwa stanowiska:
Stażysta / Stażystka w dziale Festo Experience Center

Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:
• Praca głównie z komponentami z zakresu Electric Drives, Electric Automation, PLC
• Udzielanie wsparcia technicznego klientom Festo (przedsprzedażowe i posprzedażowe)
• Doradztwo techniczne dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych
• Przeprowadzanie testów aplikacyjnych – koncepcja, wykonanie, raport
• Kontakt z klientem w zakresie udzielania informacji technicznych oraz rozpoznania potrzeb technicznych klienta
• Prowadzenie szkoleń i prezentacji
• Bliska współpraca z działami sprzedaży
• Aktywna promocja nowych rozwiązań oferowanych przez Festo
• Przygotowanie i doradztwo w zakresie wypożyczanego sprzętu

Wymagania:
Oczekiwania:
• W trakcie studiów na kierunku automatyka, mechatronika, elektryka lub pokrewnych
• Dostępność min.3 dni w tyg. (24h/tydz.)
• Prawo jazdy kat. B (gotowość do sporadycznych, krótkoterminowych wyjazdów)
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i pozwalającym na samodzielne czytanie dokumentacji technicznej
• Umiejętność pracy w zespole
• Dokładność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Zaangażowanie i chęć rozwoju
• Determinacja w rozwiązywaniu problemów technicznych

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
Długoterminowy

Dodatkowe informacje:

Po otrzymaniu zgłoszeń, wybranych Kandydatów zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną. W trakcie rozmowy poprosimy również o krótką prezentację jednego z wybranych przez nas produktów/rozwiązań Festo. Temat prezentacji zostanie udostępniony z wyprzedzeniem, więc będzie czas na przygotowanie :) Rekrutację planujemy zakończyć do końca października i w tym czasie możesz spodziewać się od nas odpowiedzi.

Sposób aplikacji:
Prośba o  CV i list motywacyjny na adres rekrutacja@festo.com najpóźniej do dnia 30.09.2024.

Osoba kontaktowa:
Maciej Rogaś

Termin ważności ogłoszenia: 30.09.2024

Ostatnia modyfikacja: 20.08.2024 09:26 przez Katarzyna Szmurło.