Data publikacji: 22.05.2024, Opublikowane do: 10.06.2024

Oferta pracy w firmie: Impol-1 F.Szafrański Sp.J. - Doradca techniczno-handlowy ds. łączników prądu stałego

Przedsiębiorstwo / instytucja: Impol-1 F.Szafrański Sp.J.

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
ul. Krakowiaków 103
02-255 Warszawa

Strona WWW:
www.impol-1.pl

KRS:
0000019222

Nazwa stanowiska:
Doradca techniczno-handlowy ds. łączników prądu stałego

Opis stanowiska:
Twój zakres obowiązków
• Doradztwo techniczne w zakresie elektromechanicznych łączników prądu stałego dla OZE i elektromobilności (styczniki prądu stałego, przełączniki zatrzaskowe, złącza)
• Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
• Utrzymywanie relacji z klientami i pozyskiwanie nowych klientów
• Monitorowanie rynku
• Udział w targach i konferencjach branżowych
• Współpraca z dostawcami

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektrotechniki lub elektroniki
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 2 lata
• Znajomość rynku OZE lub elektromobilności
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Dobra organizacja pracy

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
na czas nieokreślony

Dodatkowe informacje:
O nas
Firma Impol-1 jest firmą inżynierską działająca na rynku od ponad 40 lat.
Jesteśmy partnerem wiodących na rynku elektrotechniki producentów takich jak Schaltbau (marka Eddicy).
Obecnie, w związku z ciągłym poszerzeniem naszej oferty o wysokiej jakości komponenty elektrotechniczne (styczniki, przełączniki zatrzaskowe, złącza) do zastosowań w zakresie elektromobilności oraz OZE, poszukujemy kandydatów na stanowisko doradcy techniczno-handlowego ds. łączników prądu stałego.
Oferujemy
• Stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Możliwość rozwijania tematyki o znaczącym potencjale rynkowym
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Potrzebne narzędzia pracy

Sposób aplikacji:
ms@impol-1.pl

Osoba kontaktowa:
Michał Szafrański

Termin ważności ogłoszenia:
2024-06-09

Ostatnia modyfikacja: 22.05.2024 23:03 przez Katarzyna Szmurło.