Data publikacji: 10.06.2024, Opublikowane do: 1.07.2024

Oferta płatnych praktyk w firmie: TECHKO sp. z o.o. - Asystent Projektanta

Przedsiębiorstwo / instytucja: TECHKO sp. z o.o.

Rodzaj oferty:
Oferta płatnych praktyk

Adres:
ul. Robotnicza 5
02-261 Warszawa

Strona WWW:

KRS:
0000079481

Nazwa stanowiska:
Asystent Projektanta

Opis stanowiska:
Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Na stanowisku asystenta projektanta instalacji elektrycznych będziesz uczestniczył/a w projektowaniu nowoczesnych obiektów Data Center. Zdobędziesz doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych, koordynacji międzybranżowej oraz prowadzeniu procesu budowlanego.

Wymagania:
Znajomość pakietu Office
Znajomość AutoCad
Ogólna wiedza z zakresu systemów i urządzeń elektrycznych

Mile widziane:

znajomość BIM (Revit, Navisworks)

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
do uzgodnienia

Dodatkowe informacje:
Forma zatrudnienia umowa zlecenie lub umowa o pracę

Możliwość zdobycia doświadczenia do uprawnień budowlanych

Realizacja ciekawych wysoko technologicznych projektów

Sposób aplikacji:

Osoba kontaktowa:
Mikołaj Pierzchała

Termin ważności ogłoszenia: 31.06.2024

Ostatnia modyfikacja: 10.06.2024 21:29 przez Katarzyna Szmurło.