Data publikacji: 10.06.2024, Opublikowane do: 1.09.2024

Oferta płatnych praktyk w firmie: Intelidom Group Sp. z o.o. - Integrator / Elektryk

Przedsiębiorstwo / instytucja: Intelidom Group Sp. z o.o.

Rodzaj oferty:
Oferta płatnych praktyk

Adres:
Warszawa 00-535,
Plac Trzech Krzyży 3

Strona WWW:
www.intelidom.pl

KRS:

Nazwa stanowiska:
Integrator / Elektryk

Opis stanowiska:
Firma Intelidom Group specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych technologii do życia codziennego.

Wykonujemy inteligentne instalacje zarówno dla domów jednorodzinnych, rezydencji, mieszkań, apartamentów jak i hoteli, banków, parków rozrywki, budynków biurowych, handlowych i użyteczności publicznej.

Celem Intelidom Group Sp. z o.o. jest zapewnienie fachowej i rzetelnej realizacji instalacji elektrycznych, systemów CCTV, systemów alarmowych, systemów automatyki w standardzie KNX, Fibaro oraz Ampio.

Zakres obowiązków

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:

✔ Silnej motywacji i chęci do wykonywania powierzonych zadań

✔ Umiejętności pracy w zespole

✔ Współpracy z działem projektowym

✔ Dokładności pracy

✔ Prawa jazdy kategorii B

Wymagania:

✔ Wykształcenie techniczne lub wiedza w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

✔ Podstawowe umiejętności programowania systemów automatyki: Fibaro, KNX, Podstawowa wiedza i umiejętność konfiguracji sieci komputerowych

✔ Umiejętności manualne niezbędne do wykonywania prac elektrycznych

✔ Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:

Dodatkowe informacje:
Prosimy o zawarcie w  klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Intelidom Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Sposób aplikacji:
Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@intelidom.pl

W razie pytań prosimy dzwonić na nr (22) 101 02 07.

Osoba kontaktowa:
Łukasz Jankowski

Termin ważności ogłoszenia: sierpień 2024

Ostatnia modyfikacja: 10.06.2024 21:31 przez Katarzyna Szmurło.