Data publikacji: 23.07.2024, Opublikowane do: 1.10.2024

Oferta praktyk w firmie: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - Starszy Specjalista ds. analiz systemowych (k/m)​​

Przedsiębiorstwo / instytucja: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Rodzaj oferty:
Oferta praktyk

Adres:
Warszawska 165, 05-520 Konstancin-Jeziorna

Strona WWW:

KRS:

Nazwa stanowiska:
Starszy Specjalista ds. analiz systemowych (k/m)​​

Opis stanowiska:
przyjmowanie i weryfikacja zgłoszeń o włączeniach
wykonywanie analiz systemowych i weryfikacja programów łączeniowych
weryfikacja harmonogramów zadań modernizowanych i inwestycyjnych w Krajowym Systemie Elektroenergetycznym (KSE)
uczestnictwo w pracach związanych z okresowymi planami włączeń
wyznaczanie zdolności przesyłowych

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektroenergetyka, energetyka, elektrotechnika lub pokrewne)
co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze
znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
dobra znajomość MS Office
umiejętność organizacji i planowania czasu pracy
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:

Dodatkowe informacje:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia

Sposób aplikacji:

Osoba kontaktowa:
ADRIAN CIOS

Termin ważności ogłoszenia: 30.09.2024

Ostatnia modyfikacja: 23.07.2024 12:39 przez Katarzyna Szmurło.