Data publikacji: 23.07.2024, Opublikowane do: 1.10.2024

Oferta pracy w firmie: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - Specjalista ds. roszczeń kontraktowych (k/m)

Przedsiębiorstwo / instytucja: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul. Warszawska 165

Strona WWW:

KRS:

Nazwa stanowiska:
Specjalista ds. roszczeń kontraktowych (k/m)

Opis stanowiska:
ocena zakresu i zasadności roszczeń zgłaszanych przez kontrahentów
opracowywaniu analiz i opinii w sprawie poszczególnych roszczeń oraz przygotowanie rekomendacji z tym związanych
opracowywanie analiz nieterminowej realizacji kontraktu
przygotowanie i zarządzenie korespondencją kontraktową
identyfikacja ryzyka powstania potencjalnych roszczeń w aspekcie technicznym i kontraktowym
przygotowanie dokumentów związanych z roszczeniami
prowadzenie monitoringu kontraktów oraz opracowywanie analiz i zestawień dotyczących nieterminowej realizacji kontraktów
poszukiwanie rozwiązań pozwalających uniknąć/zminimalizować/zabezpieczyć spółkę przed kosztami roszczeń
wsparcie w zakresie negocjacji roszczeń

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne, ze znajomością aspektów kontraktowo-prawnych
min 5-letnie doświadczenie w obszarze prowadzenia lub rozliczania projektów inwestycyjnych, w tym sporządzania analiz terminowych i kosztowych
doświadczenie w procesie zarządzania i oceny roszczeń
znajomość specyfiki umów na roboty budowlane, przepisów prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych
biegła znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu MS Project
znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 upper-intermediate
komunikatywność, asertywność
umiejętność analitycznego myślenia
dobra organizacja pracy
umiejętność pracy w zespole

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:

Dodatkowe informacje:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia

Sposób aplikacji:

Osoba kontaktowa:
Adrian Cios

Termin ważności ogłoszenia: 30.09.2024

Ostatnia modyfikacja: 23.07.2024 12:29 przez Katarzyna Szmurło.