Data publikacji: 10.06.2024, Opublikowane do: 1.07.2024

Oferta płatnych praktyk w firmie: Dalkia Polska Solutions - Praktyka dla studentów kierunku elektrycznego

Przedsiębiorstwo / instytucja: Dalkia Polska Solutions

Rodzaj oferty:
Oferta płatnych praktyk

Adres:
Prosta 68 00-838 Warszawa

Strona WWW:

KRS:
0000402230

Nazwa stanowiska:
Praktyka dla studentów kierunku elektrycznego

Opis stanowiska:
Zadania do realizacji:
• przygotowanie koncepcji budowy instalacji PV i magazynów energii
• pozyskanie ofert od poddostawców
• wsparcie Inżynierii w aktualnych tematach z zakresu elektryki

Wymagania:
Ofertę kierujemy do studentek i studentów:
• kierunku elektrycznego będących  obecnie na co najmniej 6 semestrze
• posiadających wiedzę nt. instalacji PV, magazynów energii elektrycznej itp.
• znających  Excel, Aut CAD na poziomie co najmniej podstawowym

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
lipiec - sierpień 2024

Dodatkowe informacje:
Zasady praktyki:
• praktyka płatna na okres ok. 2-3 miesięcy
• wymiar: 3 dni po 6 h -> 18 godzin tygodniowo
• start praktyk 8 lipca
• otrzymasz opiekuna, który będzie Cię wdrażał, wpierał, uczył, wyznaczał zadania
• praktyki w biurze ul. Prosta 68 (metro rondo Daszyńskiego)
DZIĘKI PRAKTYKOM BĘDZIESZ:
• aktywnie uczestniczyć w transformacji energetycznej polskiego przemysłu
• pracować w atmosferze opartej na współpracy i pozytywnych relacjach
• zdobędziesz  doświadczenie przy w realizacji projektów dla branży energetycznej i przemysłowej

Sposób aplikacji:
rekrutacja.dps@dalkia.com

Osoba kontaktowa:
Grażyna Woźniak

Termin ważności ogłoszenia: 30.06.2024

Ostatnia modyfikacja: 10.06.2024 21:33 przez Katarzyna Szmurło.