Data publikacji: 22.05.2024, Opublikowane do: 1.07.2024

Oferta pracy w firmie: AG LIGHT GROUP S.C. Paweł Zalewski, Marcin Węgrzynek - Asystent projektanta oświetlenia / Projektant oświetlenia

Przedsiębiorstwo / instytucja: AG LIGHT GROUP S.C. Paweł Zalewski, Marcin Węgrzynek

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
ul. Bielawska 15/62-U1
05-520 Konstancin Jeziorna
E: office@ag-lightgroup.pl

Strona WWW:

KRS:

Nazwa stanowiska:
Asystent projektanta oświetlenia / Projektant oświetlenia

Opis stanowiska:
Jeśli to Ciebie wybierzemy będziesz przygotowywał/a wyceny i oferty handlowe, budował/a i umacniał/a dobre relacje z klientami oraz co najważniejsze przygotowywał/a projekty oświetlenia.

Wymagania:
Ważne dla nas jest żebyś:
-posługiwał/a się programami Dialux/Relux i AutoCAD;
-miał/a łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole
-posiadał/a doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Twoim atutem będzie:
-wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatni rok studiów;
-umiejętność przygotowywania wizualizacji w 3D;
-znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
Zatrudnienie na pełen etat

Dodatkowe informacje:
Praca w biurze w Konstancinie lub Tarczynie

Jeśli to Ciebie zatrudnimy możesz liczyć na:
-atrakcyjne wynagrodzenie;
-stabilną pracę w rozwijającej się firmie;
-możliwość podnoszenia kwalifikacji i opiekę bardziej doświadczonych projektantów;
-pracę w młodym, zintegrowanym zespole.

Sposób aplikacji:
Wszystkie aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy:
piotrs@ag-lightgroup.pl

Osoba kontaktowa:
Piotr Sulikowski,
T:  22 245 49 94
M: +48 795 558 868
E:  piotrs@ag-lightgroup.pl

Termin ważności ogłoszenia: 31.06.2024

Ostatnia modyfikacja: 22.05.2024 23:01 przez Katarzyna Szmurło.