Data publikacji: 22.05.2024, Opublikowane do: 22.08.2024

Oferta pracy w firmie: Maat 4 sp. z o.o. - Inżynier Budowy

Przedsiębiorstwo / instytucja: Maat 4 sp. z o.o.

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
Popularna 4/6
Warszawa 02-473

Strona WWW:
www.maat4.pl

KRS:
0000612345

Imię i nazwisko:
Maciej Jakubiak

Numer telefonu:
723301212

Adres email:
maciej.jakubiak@maat4.pl

Nazwa stanowiska:
Inżynier Budowy

Opis stanowiska:
• Uczestnictwo w procesie realizacyjnym inwestycji w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych lub automatyki budynkowej
• Nadzorowanie wykonywanych prac na placu budowy
• Koordynacja prac międzybranżowych

Wymagania:
• Znajomość pakietu Office
• Znajomość programu AutoCAD
• Ogólnej wiedzy z zakresu systemów i urządzeń teletechnicznych oraz elektrycznych
• Dyspozycyjność minimum trzy dni w tygodniu

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
Nieokreślony

Dodatkowe informacje:
• Forma zatrudnienia umowa zlecenie lub umowa o pracę
• Elastyczny czas pracy
• Możliwość wypełnienia książki praktyki budowlanej
• Przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie
• Możliwość pozyskiwania wiedzy specjalistycznej i rozwoju zawodowego
• Rozwój zawodowy i praca przy realizacji ciekawych projektów

Sposób aplikacji:

Osoba kontaktowa:

Termin ważności ogłoszenia:
22.08.2024

Ostatnia modyfikacja: 22.05.2024 23:07 przez Katarzyna Szmurło.