Data publikacji: 18.09.2024, Opublikowane do: 1.11.2024

Oferta praktyk w firmie: GRUPA MSP Sp. z o.o. ul. Ficowskiego 15 01-747 Warszawa - Praktykant - instalacje elektryczne i teletechniczne

Przedsiębiorstwo / instytucja: GRUPA MSP Sp. z o.o. ul. Ficowskiego 15 01-747 Warszawa

Rodzaj oferty:
Oferta praktyk

Adres:
GRUPA MSP Sp. z o.o.
ul. Ficowskiego 15
01-747 Warszawa

Strona WWW:

KRS:
0000760625

Nazwa stanowiska:
Praktykant - instalacje elektryczne i teletechniczne

Opis stanowiska:
• uczestnictwo w sporządzaniu projektów instalacji elektrycznych,
• tworzenie planów i schematów,
• przygotowywanie obliczeń,
• koordynacja projektów z innymi branżami.

Wymagania:
• wykształcenie minimum 3 rok studiów kierunkowych
• praktyczną znajomość programów kreślarskich AutoCAD,
• samodzielność przy wykonywaniu zadań powierzonych przez projektanta

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
czas nieokreslony

Dodatkowe informacje:
Oferujemy
• wsparcie ze strony doświadczonych projektantów,
• możliwość rozwoju zawodowego
• przyjazną atmosferę pracy
• ciekawe projekty
• kursy doszkalające w zakresie Revit MEP

Sposób aplikacji:
j.dworak@grupamsp.pl

Osoba kontaktowa:
Joanna Dworak

Termin ważności ogłoszenia: 30.10.2024

Ostatnia modyfikacja: 18.09.2024 13:48 przez Katarzyna Szmurło.