Published: 5.09.2024, Published to: 6.10.2024

(polish only) Oferta pracy w firmie: apreel - Junior Fullstack Developer

Przedsiębiorstwo / instytucja: apreel

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
ezygon@apreel.com

Strona WWW:
apreel.com

KRS:
0000355737

Nazwa stanowiska:
Junior Fullstack Developer

Opis stanowiska:
Szukamy Junior Fullstack Java Developera dla klienta z branży ubezpieczeniowej. Jeśli masz podstawową wiedzę na temat Java i Angular i chciałbyś zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe lub kontynuować rozwój swojej kariery, ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

- Elastyczne podejście do pracy - Praca zdalna
- Stabilność zatrudnienia: *współpracę długofalową na zasadach B2B lub umowy zlecenie oraz stabilność finansową firmy
- Wynagrodzenie do 400 pln net /dzień+VAT
- Nowoczesne środowisko pracy: praca z nowymi technologiami, narzędziami i praktykami
- Realną możliwość awansu wewnątrz firmy
- Brak mikrozarządzania
- Szybkość w wypłacie wynagrodzenia - max. 3 dni robocze
- Przyjazną i swobodną atmosferę w pracy ;))

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę jako Fullstack Java Developer! Aplikuj już dziś!

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

- Student Politechniki Warszawskiej (wydziały: EiTI lub Elektryczny) - MUST HAVE. - Możesz być w trakcie studiów lub po.
- Podstawowa znajomość technologii Java oraz Angular.

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
długofalowa współpraca

Dodatkowe informacje:

Sposób aplikacji:
proszę o przesyłanie CV na na adres: ezygon@apreel.com

Osoba kontaktowa:
Elżbieta Zygoń

Termin ważności ogłoszenia: 1 miesiąc

Last modified: 5.09.2024 11:28 by Katarzyna Szmurło.