Published: 25.04.2024, Published to: 1.06.2024

(polish only) Oferta pracy w firmie: Lopi Sp. z o. o. - Asystent Działu Technicznego

Przedsiębiorstwo / instytucja: Lopi Sp. z o. o.

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
ul. Długa 3
05-119 Legionowo

Strona WWW:
www.lopi.pl

KRS:
0000784509

Nazwa stanowiska:
Asystent Działu Technicznego

Opis stanowiska:
• Opracowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
• Tworzenie dokumentacji technicznej wyrobów firmy Lopi
• Przygotowywanie raportów z doboru układów kompensacji mocy biernej na podstawie przeprowadzonych pomiarów
• Wsparcie działu technicznego

Po przeszkoleniu w firmie Lopi pracownik będzie mógł odbywać prace w dowolnych godzinach zdalnie.

Wymagania:
• Wykształcenie elektrotechniczne lub pokrewne (lub w trakcie studiów)
• Znajomość oprogramowania AutoCAD
• Obsługa pakietu Office
• Precyzja i sumienność
• Mile widziane doświadczenie z programem SEE Electrical

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
Na czas nieokreślony

Dodatkowe informacje:
Praca zdalna

Sposób aplikacji:
rekrutacja@lopi.pl

Osoba kontaktowa:
Agnieszka Piorun

Termin ważności ogłoszenia:
31.05.2024

Last modified: 25.04.2024 22:29 by Katarzyna Szmurło.