Informacje o pracowniku:

mgr inż. Artur Krupa

  • Jednostka macierzysta: Wydział Elektryczny
    Instytut Elektrotechniki Teoretycznej i Systemów Informacyjno-Pomiarowych
    Zakład Elektrotechniki Teoretycznej i Informatyki Stosowanej
  • Stanowisko: Doktorant

Informacje kontaktowe:

  • E-mail:artur.krupa@ee.pw.edu.pl
  • Telefon: 22 235 5760 
  • Pokój GE 229 
  • Strona www:  
  • Adres korespondencyjny:
    IETiSIP - Artur Krupa
    ul. Koszykowa 75 / GE 216
    00-662 Warszawa

Nota biograficzna, profil działalności:

Mój obszar zainteresowań to: Chmura obliczeniowa (przede wszystkim Microsoft Azure, ale również AWS i GCP), Bezpieczeństwo sieciowe i administracja, Teleinformatyka oraz systemy sieci LAN/WAN/VPN, metodyka DC, Business Intelligence, Grafika komputerowa, programowanie skryptowe (Bash, PowerShell, Python) oraz webmastering (HTML, CSS, JS, jQuery, AJAX, PHP). Wspierany przez statusy MCSA oraz MCP. Badania naukowe obejmują wykorzystanie obliczeń rozproszonych do wspomagania modelowania obiektów biologicznych, a przede wszystkim tkanek.

Dydaktyka obejmuje przedmioty z zakresu Programowania usług w Chmurze, Projektowania i zarządzania sieciami komputerowymi, Podstaw elektromagnetyzmu, oraz Metod numerycznych (w technice).


Konsultacje w 2018L:

Przedmioty prowadzone w semestrze 2018L:

  • 1. 1DA1619 - Electromagnetic Fields Laboratoria, Wtorek 10:15-12:00, Sala: GE-b 115
  • Laboratoria, Wtorek 08:15-10:00, Sala: GE-b 115
  • Laboratoria, Wtorek 08:15-10:00, Sala: GE-b 115
  • Laboratoria, Wtorek 10:15-12:00, Sala: GE-b 115
  • 2. 1DE2120 - Matematyka - Metody numeryczne w technice Ćwiczenia, Czwartek 08:15-10:00, Sala: GE-b 113
  • Ćwiczenia, Piątek 14:15-16:00, Sala: GE-b 113
  • 3. 1ZE1407 - Metody numeryczne Laboratoria, Niedziela 08:10-09:45, Sala: SK 103
  • Laboratoria, Niedziela 09:50-11:25, Sala: SK 103
  • Laboratoria, Niedziela 09:50-11:25, Sala: SK 103
  • 4. 1DE1304 - Podstawy elektromagnetyzmu lab Laboratoria, Wtorek 16:15-18:00, Sala: GE-b 115
  • Laboratoria, Wtorek 14:15-16:00, Sala: GE-b 115
  • Laboratoria, Wtorek 12:15-14:00, Sala: GE-b 115
  • Laboratoria, Czwartek 10:15-12:00, Sala: GE-b 115
  • 5. 1DI2338 - Programowanie usług w chmurze Laboratoria, Środa 08:15-10:00, Sala: GE-b 508
  • Projekt, Środa 08:15-12:00, Sala: GE-b 508
  • Projekt, Poniedziałek 12:15-14:00, Sala: GE-b 508
  • Projekt, Poniedziałek 14:15-16:00, Sala: GE-b 508
  • Laboratoria, Poniedziałek 14:15-16:00, Sala: GE-b 508

Plan na studiach stacjonarnych w semestrze 2018L:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08:15-09:00
Lab. 1DA1619:A - Electromagnetic Fields GR1, zaj. parz., GE-b 115
Lab. 1DA1619:A - Electromagnetic Fields GR1, zaj. nieparz., GE-b 115
Lab. 1DI2338:A - Programowanie usług w chmurze GR1, GR2, I połowa sem., Zajęcia rozpoczynają się 8:30, GE-b 508
Proj. 1DI2338:A - Programowanie usług w chmurze GR1, GR2, II połowa sem., GE-b 508
Ćw. 1DE2120:A - Matematyka - Metody numeryczne w technice GR7, zaj. nieparz., GE-b 113
09:15-10:00
10:15-11:00
Lab. 1DA1619:A - Electromagnetic Fields GR2, zaj. parz., GE-b 115
Lab. 1DA1619:A - Electromagnetic Fields GR2, zaj. nieparz., GE-b 115
Proj. 1DI2338:A - Programowanie usług w chmurze GR1, GR2, II połowa sem., GE-b 508
Lab. 1DE1304:A - Podstawy elektromagnetyzmu lab GR5, Cykl inny, (część grupy), GE-b 115
11:15-12:00
12:15-13:00
Proj. 1DI2338:A - Programowanie usług w chmurze GR1, GR2, GR3, II połowa sem., GE-b 508
Lab. 1DE1304:A - Podstawy elektromagnetyzmu lab GR1, Cykl inny, (część grupy), GE-b 115
13:15-14:00
14:15-15:00
Lab. 1DI2338:A - Programowanie usług w chmurze GR1, GR2, GR3, I połowa sem., GE-b 508
Proj. 1DI2338:A - Programowanie usług w chmurze GR1, GR2, GR3, II połowa sem., GE-b 508
Lab. 1DE1304:A - Podstawy elektromagnetyzmu lab GR1, GR2, Cykl inny, (część grupy), GE-b 115
Ćw. 1DE2120:A - Matematyka - Metody numeryczne w technice GR2, zaj. nieparz., GE-b 113
15:15-16:00
16:15-17:00
Lab. 1DE1304:A - Podstawy elektromagnetyzmu lab GR8, Cykl inny, GE-b 115
17:15-18:00

Plan na studiach niestacjonarnych w semestrze 2018L:

Piątek
15:20-16:05
16:10-16:55
17:00-17:45
17:50-18:35
18:40-19:25
19:30-20:15
Sobota Niedziela
08:10-08:55
Lab. 1ZE1407:A - Metody numeryczne GR1, zjazdy nieparz., (NP), SK 103
09:00-09:45
09:50-10:35
Lab. 1ZE1407:A - Metody numeryczne GR3, zjazdy nieparz., (NP), SK 103
Lab. 1ZE1407:A - Metody numeryczne GR2, zjazdy parz., (PA), SK 103
10:40-11:25
11:30-12:15
12:20-13:05
13:10-13:55

Dostępne propozycje tematów prac dyplomowych i projektów:

Obronione prace dyplomowe i projekty:

Powrót