Data publikacji: 22.05.2024, Opublikowane do: 1.07.2024

Oferta pracy w firmie: ELBUD-PROJEKT Warszawa Sp. z o.o. - Asystent/-ka Projektanta Linii Napowietrznych i Kablowych

Przedsiębiorstwo / instytucja: ELBUD-PROJEKT Warszawa Sp. z o.o.

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
Al. Krakowska 264, 02-210 Warszawa

Strona WWW:

KRS:
00000347424

Nazwa stanowiska:
Asystent/-ka Projektanta Linii Napowietrznych i Kablowych

Opis stanowiska:
ELBUD Warszawa jest jedną z wiodących firm polskiego sektora budownictwa elektroenergetycznego. Od 70 lat projektujemy i budujemy obiekty energetyczne najwyższej jakości, łącząc profesjonalizm naszych pracowników z najnowszą wiedzą techniczną i efektywnymi metodami zarządzania.
Do naszej spółki córki, firmy ELBUD-PROJEKT  Warszawa Sp. z o. o., poszukujemy osoby na stanowisko Asystent/-ka Projektanta Linii Napowietrznych i Kablowych.

Zakres obowiązków:
- Projektowanie linii elektroenergetycznych  SN, WN oraz NN (weryfikacja danych i wymagań klienta, obliczenia i dobory urządzeń oraz optymalnych rozwiązań, wykonanie koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych oraz dokumentacji  powykonawczej);
- Koordynowanie projektów międzybranżowych;
- Wykonywaniem projektów zgodnie z założonym harmonogramem;
- Udział w wizjach lokalnych;
- Nadzór nad realizacją prac;
- Współpraca z projektantami branżowymi;
- Współpraca z przedstawicielami inwestora, wykonawcami oraz podwykonawcami;
- Terminowe wykonywanie powierzonych zadań.

Wymagania:
- Ukończone lub w trakcie realizacji wyższe studia techniczne w zakresie elektroenergetyki;
- Terminowość w wykonywaniu prac projektowych, zgodnie z harmonogramem uzgodnionym z inwestorem;
- Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. AutoCAD);
- Znajomość podstawowych programów biurowych (m.in. Word, Excel);
- Prawo jazdy kat. B;
- Komunikatywność;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Umiejętność organizacji pracy własnej;
- Orientacja na klienta;
- Mile widziana znajomość oprogramowania MicroStation Power Draft, PLS-CADD, Python;
- Mile widziane doświadczenie zawodowe w projektowaniu obiektów elektroenergetycznych w zakresie linii i/lub stacji elektroenergetycznych SN, WN i NN;

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
Poszukujemy kandydatów, którzy zainteresowani są dłuższą współpracą. Projektowanie linii WN i NN jest bardzo pracochłonnym procesem wymagającym dużego doświadczenia i wiedzy pracownika, którą będzie zdobywał przez wiele lat.

Dodatkowe informacje:
- Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
- Niezbędne narzędzia pracy;
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
-Pakiet benefitów (opieka medyczna; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia i Benefit);
- Niekorporacyjną atmosferę pracy;
- Bezpłatny parking;
- Zatrudnienie w młodym, dynamicznym zespole;

Sposób aplikacji:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: projekt@elbud.waw.pl, W tytule proszę podać imię i nazwisko, rekrutacja

Osoba kontaktowa:
Agnieszka Kondera

Termin ważności ogłoszenia: 30.06.2024 r.

Ostatnia modyfikacja: 22.05.2024 23:06 przez Katarzyna Szmurło.