Data publikacji: 25.06.2024, Opublikowane do: 26.09.2024

Oferta pracy w firmie: SG Technologies sp. z o.o. - Asystent kierownika projektu/ kosztorysanta

Przedsiębiorstwo / instytucja: SG Technologies sp. z o.o.

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
ul. Barkocińska 6/2a
03-543 Warszawa

Strona WWW:
www.sg-technologies.pl

KRS:

Nazwa stanowiska:
Asystent kierownika projektu/ kosztorysanta

Opis stanowiska:
- pomoc w przygotowaniu kosztorysów
- pomoc w przygotowaniu projektu pod realizację
- pomoc w przygotowaniu dokumentacji potrzebnej do wyceny i realizacji projektów

Wymagania:
- w trakcie lub po studiach związanych z Elektrotechniką
- chęć do pracy
- dobra organizacja
- komunikatywność

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
czas nieokreślony/ do uzgodnienia

Dodatkowe informacje:
- nie oczekujem doświadczenia choć mile widziane
 - możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie, uop
- możliwość odbycia płatnych praktyk
- zapewniamy wszystkie potrzebne narzędzia do pracy
- nastawiamy się na długofalową współpracę

Sposób aplikacji:
rekrutacja@sg-technologies.pl

Osoba kontaktowa:
Monika Jastrzębska

Termin ważności ogłoszenia: 90

Ostatnia modyfikacja: 25.06.2024 09:32 przez Katarzyna Szmurło.