Data publikacji: 10.06.2024, Opublikowane do: 1.07.2024

Oferta pracy w firmie: Cundall Polska Sp. z o.o. - Starszy Projektant Inst. Elektrycznych / Senior Electrical Engineer

Przedsiębiorstwo / instytucja: Cundall Polska Sp. z o.o.

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
ul. Chmielna 19, 00-021 Warszawa

Strona WWW:
cundall.com

KRS:
0000439284

Nazwa stanowiska:
Starszy Projektant Inst. Elektrycznych / Senior Electrical Engineer

Opis stanowiska:
Cundall jest wielobranżowym i międzynarodowym biurem projektowym w dziedzinie
instalacji sanitarnych, elektrycznych, niskoprądowych, zrównoważonego budownictwa i konstrukcji.

Głównym celem Cundall jest odgrywanie kluczowej roli w tworzeniu budynków
energooszczędnych, trwałych i nowoczesnych. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia w
projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych oraz zrównoważonych rozwiązań projektowych,
które minimalizują zużycie surowców naturalnych.

Cundall Polska poszukuje do biura w Warszawie i we Wrocławiu:

Starszego Projektanta Instalacji Elektrycznych / Senior Electrical Engineer

Do zakresu obowiązków kandydata/kandydatki należy:
- udział w pracach zespołu projektowego przy projektach prowadzonych w Polsce i za
granicą,
- obsługa klienta i koordynowanie prac projektowych z ramienia firmy Cundall,
- opracowywanie projektów instalacji elektrycznych,
- sporządzanie dokumentacji projektowej, rysunków, schematów instalacji,
- współpraca z projektantami innych branż.

Wymagania:
Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe na kierunku elektrycznym (lub pokrewnym),
- 5-letnie doświadczenie w zakresie projektowania inst. elektrycznych,
- dobra znajomość programu AutoCAD,
- obsługa pakietu MS Office (Word, Excel),
- dobra znajomość języka angielskiego,
- umiejętności komunikacji i zarządzania projektami,
- uprawnienia do projektowania.

Mile widziane:
- znajomość oprogramowania Revit i tematyki BIM,
- umiejętność wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
Umowa o pracę

Dodatkowe informacje:
W zamian oferujemy
- umowę o pracę na pełny etat
- stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
- pakiet medyczny Medicover
- dofinansowanie karty sportowej MultiSport
- Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK)
- premię za polecenie kandydatów do pracy
- bardzo dobrze skomunikowane biuro w centrum Warszawy i we Wrocławiu
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- spotkania i wyjazdy integracyjne
- możliwość pracy hybrydowej (po okresie próbnym)

Sposób aplikacji:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji: https://www.cundall.com/careers/roles/senior-electrical-engineer-24

Osoba kontaktowa:
Karolina Lichuta

Termin ważności ogłoszenia: 30.06.2024

Ostatnia modyfikacja: 10.06.2024 21:30 przez Katarzyna Szmurło.