Data publikacji: 10.06.2024, Opublikowane do: 1.09.2024

Oferta pracy w firmie: EVEREST 5 Sp z o.o. - Asystent projektanta instalacji teletechnicznych i elektrycznych

Przedsiębiorstwo / instytucja: EVEREST 5 Sp z o.o.

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
Al. Jerozolimskie
200/140

Strona WWW:
www.everest5.pl

KRS:
0000611293

Nazwa stanowiska:
Asystent projektanta instalacji teletechnicznych i elektrycznych

Opis stanowiska:
• Wsparcie projektantów instalacji teletechnicznych i elektrycznych przy projektach:
o instalacji elektronicznych systemów bezpieczeństwa: CCTV, SSWiN, SKD, DSO
o instalacji teleinformatycznych, komputerowych LAN, WLAN
o instalacji wykrywania pożaru SSP
• Koordynacja projektów z innymi działami realizacji oraz działem handlowym naszej firmy,
• Udział w sporządzaniu wycen i kalkulacji

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów
• Znajomość oprogramowania AutoCAD lub Bricscad oraz MS Office
• Dostępność minimum 3 dni w tygodniu

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:

Dodatkowe informacje:
Mile widziane:
• Doświadczenie w branży elektrycznej/teletechnicznej
• Znajomość przepisów i norm z zakresu projektowania instalacji elektrycznych
• Umiejętność kosztorysowania i znajomość programu NORMA
• Znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Umowę zlecenie lub umowę o pracę
• Możliwość zdobycia praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania uprawnień projektowych
• Pracę przy sporządzaniu dokumentacji projektowej oraz udział w ich realizacji
• Współpracę z czołowymi spółkami w kraju
• Realizację dużych projektów publicznych, przemysłowych i kulturowych

Sposób aplikacji:
mateusz.szymanski@everest5.pl

Osoba kontaktowa:
Mateusz Szymański

Termin ważności ogłoszenia:
30.08.2024

Ostatnia modyfikacja: 10.06.2024 21:35 przez Katarzyna Szmurło.