Data publikacji: 18.06.2024, Opublikowane do: 1.07.2024

Oferta płatnych praktyk w firmie: Yokogawa Polska sp. z o.o. - Inżynier systemów sterowania

Przedsiębiorstwo / instytucja: Yokogawa Polska sp. z o.o.

Rodzaj oferty:
Oferta płatnych praktyk

Adres:
Krakowiaków 44, 02-255 Warszawa

Strona WWW:

KRS:

Nazwa stanowiska:
Inżynier systemów sterowania

Opis stanowiska:
Yokogawa Polska oferuje płatny staż na stanowisku Inżynier systemów sterowania.

Zakres obowiązków na stanowisku obejmuje m.in.:

- programowanie systemów sterowania klasy DCS, PLC, SCADA
- czynny udział we wszystkich fazach projektu realizowanego przez firmę, w tym implementacja oraz uruchomienia
- zdobycie praktycznego doświadczenia z systemami sterowania od strony software'u oraz hardware'u
- opracowywanie dokumentacji technicznej
- wsparcie kierownictwa projektu w bieżących czynnościach projektowych
- w okresie lipiec-wrzesień praca w pełnym wymiarze godzin, z możliwością uzgodnienia urlopu wakacyjnego

Wymagania:
Wymagania na stanowisku Inżyniera systemów sterowania:
- student/studentka 3., 4. lub 5. roku, kierunek: Automatyka i Robotyka lub pokrewne
- odwaga oraz chęć podejmowania nowych wyzwań
- podstawowa znajomość systemów sterowania (PLC, SCADA, DCS)
- dobra znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych
- preferujemy kandydatów nastawionych na długoterminową współpracę

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
czerwiec - wrzesień 2024, z możliwością przedłużenia współpracy

Dodatkowe informacje:
Oferujemy płatny staż w oparciu o umowę zlecenie.

Sposób aplikacji:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: adam.makarski@yokogawa.com , w temacie wiadomości prosimy wstawić "Inżynier systemów sterowania".

Osoba kontaktowa:
Adam Makarski

Termin ważności ogłoszenia:
30.06.2024

Ostatnia modyfikacja: 18.06.2024 14:03 przez Katarzyna Szmurło.