Data publikacji: 22.05.2024, Opublikowane do: 30.06.2024

Oferta pracy w firmie: Strom Power - Junior Research Analyst I

Przedsiębiorstwo / instytucja: Strom Power

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
www.strompower.com

Strona WWW:

KRS:

Nazwa stanowiska:
Junior Research Analyst I

Opis stanowiska:
Do zakresu obowiązków Analityka Rynku Energii należy analiza techniczna oraz ekonomiczna zjawisk zachodzących w systemie elektroenergetycznym w oparciu o dane dotyczące funkcjonowania rynku, symulacje przepływów mocy w sieci z wykorzystaniem m.in. programu Power World, plany rozwoju systemu obejmujące projekty modernizacji i rozbudowy sieci elektroenergetycznej oraz zmiany miksu generacyjnego itp.

Miejsce pracy: Warszawa Środmieście (ul. Krucza).

Wymagania:
Wymagania:

Kierunkowe wykształcenie wyższe - ukończenie studiów magisterskich (lub ostatni semestr studiów) na kierunku Elektrotechnika, specjalności Elektroenergetyka
(w języku polskim).
Uzyskanie średniej ocen podczas studiów 4.2 lub doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z energetyką.
Znajomość zagadnień dotyczących systemu elektroenergetycznego.
Gotowość do nauki i samodyscyplina.
Dobra organizacja pracy.
Umiejętność pracy w zespole.
Język angielski na poziomie B2.
Praktyczna znajomość Microsoft Excel.

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
Praca stała

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Ekscytujące, dochodowe i jasno określone ścieżki kariery.
Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na umiejętnościach i zaangażowaniu w pracę.
Wynagrodzenie początkowe w przedziale 7000 – 8000 PLN brutto, rosnące wraz z zaangażowaniem w pracę
Bonusy kwartalne.
Czynny udział w rozwoju i kształtowaniu kierunku działalności firmy.
Proces treningu i zapoznania z analizowanymi zagadnieniami oraz ogólną działanością firmy.
Pracę w młodym zespole we współpracy z międzynarodowym środowiskiem.
Prywatna opieka medyczna, Multisport, lekcję angielskiego odbywające się w biurze.
Inne niepłacowe benefity tj. owocowe czwartki, częste integracje.

Sposób aplikacji:
CV w języku angielskim lub polskim należy przesyłać na adres: hr@strompower.com

Osoba kontaktowa:
Magda Matwiejczuk

Termin ważności ogłoszenia: czerwiec 2024

Ostatnia modyfikacja: 22.05.2024 23:08 przez Katarzyna Szmurło.