Data publikacji: 10.06.2024, Opublikowane do: 1.07.2024

Oferta pracy w firmie: Cundall Polska Sp. z o.o. - Starszy Asystent Projektanta Inst. Elektrycznych Data Center / Electrical Critical Systems Engineer

Przedsiębiorstwo / instytucja: Cundall Polska Sp. z o.o.

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:
ul. Chmielna 19, 00-021 Warszawa

Strona WWW:
cundall.com

KRS:
0000439284

Nazwa stanowiska:
Starszy Asystent Projektanta Inst. Elektrycznych Data Center / Electrical Critical Systems Engineer

Opis stanowiska:
Do zakresu obowiązków kandydata/kandydatki należy udział w pracach zespołu projektowego przy projektach Data Center prowadzonych w Polsce i za granicą, obsługa klienta i koordynowanie prac projektowych z ramienia firmy Cundall.

Wymagania:
Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe na kierunku elektrycznym lub pokrewnym,
• 3-5-letnie doświadczenia w branży inst. elektrycznych (mile widziane doświadczenie związane z Data Center),
• znajomość pakietów AutoCAD / Revit,
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• doświadczenie zawodowe w projektowaniu i doborze energooszczędnych oraz innowacyjnych rozwiązań,
• umiejętności komunikacji oraz pracy w środowisku międzynarodowym.

Mile widziane:
• znajomość oprogramowania Amtech / ETAP oraz Dialux,
• osoby z uprawnieniami do projektowania lub będące w trakcie ich zdobywania.

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:
Umowa o pracę

Dodatkowe informacje:
W zamian oferujemy:
• umowę o pracę na pełny etat,
• pracę pod opieką doświadczonego Projektanta, naukę specjalistycznych rozwiązań Data Center,
• możliwość zdobycia praktyki projektowej,
• stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
• dobrze skomunikowane biura w centrum miasta,
• pakiet medyczny Medicover,
• dofinansowanie karty sportowej MultiSport,
• Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK),
• premię za polecenie kandydatów do pracy,
• spotkania i wyjazdy integracyjne,
• możliwość pracy hybrydowej (po okresie próbnym).

Sposób aplikacji:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji: https://www.cundall.com/careers/roles/electrical-critical-systems-engineer-3

Osoba kontaktowa:
Karolina Lichuta

Termin ważności ogłoszenia:
30.06.2024

Ostatnia modyfikacja: 10.06.2024 21:28 przez Katarzyna Szmurło.