Data publikacji: 10.06.2024, Opublikowane do: 1.07.2024

Oferta pracy w firmie: Tramwaje Warszawskie - Specjalista ds. techniki taboru

Przedsiębiorstwo / instytucja: Tramwaje Warszawskie

Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Adres:

Strona WWW:

KRS:

Nazwa stanowiska:
Specjalista ds. techniki taboru

Opis stanowiska:
Będziesz odpowiadać za:

pracę przy realizacji umów prowadzonych przez Biuro Taboru i Nadzoru Technicznego,
udział w odbiorach technicznych tramwajów,
nadzór nad jakością wykonywanych napraw i przeglądów tramwajów poprzez opiniowanie dostarczonej dokumentacji technicznej z zakresu naprawy oraz kontrole wykonywanych napraw i przeglądów technicznych tramwajów,
uczestniczenie w działaniach walidacyjnych, testach i badaniach nowych produktów,
określanie wymagań dla materiałów i podzespołów pozyskiwanych na potrzeby cykli przeglądowo-naprawczych oraz napraw głównych taboru,
uczestniczenie w określaniu wymagań technicznych, nadzór nad zmianami i wdrażaniem cykli przeglądowo-naprawczych taboru,
przygotowywanie projektów: pism, opisów technicznych, sprawozdań, instrukcji, poleceń, zarządzeń oraz dokumentów przetargowych w zakresie technicznym dotyczącym nowego taboru oraz taboru eksploatowanego.

Czeka na Ciebie:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
praca w godzinach 7.00 – 15.00,
wdrożenie w ramach adaptacji zawodowej,
pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie i karnetu sportowego,
bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,
pakiet socjalny w tym m.in. dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania,
możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów,
bezpłatna nauka języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor dla Ciebie i wybranej osoby towarzyszącej,
bezpłatne konsultacje psychologiczne dla pracowników,
podwyższone do 4% wpłaty do PPK.

Wymagania:
A od Ciebie oczekujemy:

wykształcenia wyższego technicznego na kierunkach automatyka i robotyka, elektronika, elektrotechnika, transport, mechatronika, mechanika i budowa maszyn,
umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną i normami, znajomości rysunku technicznego,
umiejętności redagowania pism urzędowych, tworzenia raportów oraz prezentacji,
znajomości co najmniej jednego języka obcego na poziomie dobrym (angielski lub niemiecki),
znajomości programów: Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCad, na poziomie zaawansowanym,
prawa jazdy kat. B,
samodzielności przy wykonywaniu indywidualnie zleconych zadań jak również umiejętności pracy w zespole pod presją czasu.
Mile widziane:

doświadczenie na stanowiskach związanych z naprawami, obsługą techniczną, badaniami technicznymi lub produkcją taboru szynowego,
znajomości przepisów z zakresu Prawa zamówień publicznych oraz przepisów dotyczących pojazdów szynowych,
znajomości procesów projektowania, wytwarzania, badania i walidowania, dopuszczania do ruchu, odbierania jakościowego pojazdów szynowych,
znajomości struktury i zawartości dokumentacji technicznej dotyczącej budowy i obsługi pojazdu szynowego,
Dodatkowy atutem będzie:

posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci do 1kV,
ukończone studia podyplomowe w zakresie budowy pojazdów szynowych lub trakcji elektrycznej.

Czas trwania praktyk / okres zatrudnienia:

Dodatkowe informacje:

Sposób aplikacji:

Osoba kontaktowa:
Jeśli taki rozkład Ci odpowiada – aplikuj do nas :)

Na Twoje cv czekamy do 30.06.2024r.

Termin ważności ogłoszenia: 30.06.2024

Ostatnia modyfikacja: 10.06.2024 21:36 przez Katarzyna Szmurło.