Published: 14.05.2013, Published to: 8.06.2013

(polish only) UROCZYSTE wręczenie dyplomów

 

DZIEKANAT  WE PW,   14 maja 2013 r.

 

Szanowni  Studenci,

 

dziś ponownie zapraszam naszych absolwentów - INŻYNIERÓW oraz MAGISTRÓW na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów w Politechnice Warszawskiej przez Dziekana Wydziału Elektrycznego  prof. dr hab. inż. Lecha Grzesiaka.

 

Spotkamy się wszyscy: świeżo upieczeni absolwenci, władze Wydziału oraz liczne (mam nadzieję!) osoby towarzyszące w sobotę 8 czerwca br. w Gmachu Starej Kotłowni. Ze względu na konieczność doszlifowania szczegółów organizacyjnych (przymierzanie strojów, pochody, kolejność zajmowania miejsc itd.) absolwentów zapraszam już na godzinę 8.30. Uroczystość rozpocznie się o 10.00 i potrwa ok. 1,5 godziny. W programie, oprócz pięknych przemówień, życzeń i Gaudeamus, będą także wspólne fotografie i toasty szampanem. Z pewnością szykuje się nam bardzo sympatyczna uroczystość!

 

Drodzy Studenci – bardzo proszę o zgłaszanie się chętnych do odebrania swego dyplomu w sposób uroczysty; należy to uczynić po prostu pocztą - na mój adres:

wojciech.urbanski@ee.pw.edu.pl

W liście podać wystarczy swe imię i nazwisko, stopień (inż. lub mgr) i kierunek ukończonych pomyślnie studiów, numer indeksu oraz adres mailowy.

Do dziś zgłosiło się tylko 10 osób(!), a termin upływa, przypominam - 4 czerwca br.

 

Na koniec bardzo ważna informacja porządkowa – dyplomy naszej Uczelni wydawane są wyłącznie absolwentom, stąd każdy z Państwa samodzielnie musi odpowiednio wcześniej zgłosić się do Działu Ewidencji Studentów (Gmach Główny PW; przyjęcia interesantów: poniedziałek i czwartek – godz. 9.00-15.30  oraz wtorek, środa, piątek – godz. 9.00-13.00),  w celu pobrania kompletu dokumentów poświadczających ukończenie studiów. Dnia 8 czerwca należy koniecznie przynieść na spotkanie swe dyplomy, przekazać je organizatorom – i, następnie, zostaną one w sposób uroczysty wręczone przez Dziekana Wydziału.

 

Zapraszam i  pozdrawiam -

Wojciech Urbański

Prodziekan

 


Last modified: 14.05.2013 17:01 by doc. dr inż. Wojciech Urbański.

Back